tel. 03 / 71 20 600 (Petrovče) | 01 / 24 45 680 (Ljubljana) | 02 / 48 00 141 (Maribor)
Karlo Firšt komercialist t: 03/71 20 617
m: 051 493 450
e: k.first@hormann.si
Tomaž Poje komercialist t: 03/71 20 625
m: 051 668 200
e: t.poje@hormann.si
Blaž Vedenik samostojni komercialist
m: 041 638 420
e: b.vedenik@hormann.si
Tomaž Povše komercialist
m: 051 344 804
e: t.povse@hormann.si
Vasilij Dremelj komercialist
m: 051 344 806
e: v.dremelj@hormann.si
Aleš Cajnar komercialist
m: 051 250 392
e: a.cajnar@hormann.si
Zdenko Pavlič tehnolog
m: 041 761 294
e: z.pavlic@hormann.si
Tanja Vidaček poslovni dokumentarist t: 03/71 20 617
m: 041 485 355
e: t.vidacek@hormann.si
Boštjan Vukan vodja PE Maribor t: 02/48 00 143
m: 051 200 360
e: b.vukan@hormann.si
Urška Dodig vodja prodaje t: 03/71 20 601
m: 041 654 575
e: u.dodig@hormann.si
Ime
Priimek
Elektronski naslov
cookie