tel. 03 / 71 20 600 (Petrovče) | 01 / 24 45 680 (Ljubljana) | 02 / 48 00 141 (Maribor)
Kdaj bo naslednja akcija? Vpišite vaš email in izvedite med prvimi:
Iztok Planinc vodja prodaje
m: 041 416 103
e: i.planinc@hormann.si
Boštjan Vukan vodja PE Maribor t: 02/48 00 143
m: 051 200 360
e: b.vukan@hormann.si
Urška Dodig vodja veleprodaje t: 03/71 20 601
m: 041 654 575
e: u.dodig@hormann.si
Aljoša Kržišnik vodja PE Ljubljana
m: 031 781 466
e: a.krzisnik@hormann.si
Uroš Vidali vodja storitev t: 03/71 20 628
m: 041 715 491
e: u.vidali@hormann.si
Sanja Dominkovič vodja servisa in vzdrževanja t: 03/71 20 623
m: 031 610 973
e: s.dominkovic@hormann.si
Emil Okanovič vodja montaže t: 03 7120 605
m: 051 645 345
e: e.okanovic@hormann.si
Vesna Dobovičnik vodja računovodstva in financ t: 03/71 20 610
m: 041 687 793
e: v.dobovicnik@hormann.si
Nina Oset vodja marketinga t: 03/71 20 614
m: 031 669 210
e: n.oset@hormann.si
Nataša Terpin vodja nabave t: 03/71 20 624
m: 051 670 555
e: n.terpin@hormann.si
Gregor Avberšek vodja skladišča t: 03/71 20 611
m: 041 637 425
e: g.avbersek@hormann.si
Primož Oset direktor t: 03/71 20 618
m: 031 393 380
e: p.oset@hormann.si