tel. 03 / 71 20 600 (Petrovče) | 01 / 24 45 680 (Ljubljana) | 02 / 48 00 141 (Maribor)
Kdaj bo naslednja akcija? Vpišite vaš email in izvedite med prvimi:
Stojan Stojanovič komercialist specialist
m: 051 332 518
e: s.stojanovic@hormann.si
Bogdan Vitanc komercialist specialist
m: 051 324 708
e: b.vitanc@hormann.si
Zvone Jazbinšek samostojni komercialist
m: 051 303 501
e: z.jazbinsek@hormann.si
Dušan Jazbec samostojni komercialist t: 03/71 20 609
m: 051 200 320
e: d.jazbec@hormann.si
Marcel Šamec samostojni komercialist
m: 051 301 925
e: m.samec@hormann.si
Nino Špan komercialist t: 03/71 20 634
m: 041 210 393
e: n.span@hormann.si
Tomaž Poje kalkulant
m: 051 668 200
e: t.poje@hormann.si
Katarina Zore kalkulant t: 01/24 45 680
m: 041 361 180
e: k.zore@hormann.si
Saška Dobravc tehnična dokumentacija t: 03/71 20 634
e: s.dobravc@hormann.si
Aljoša Kržišnik vodja PE Ljubljana
m: 031 781 466
e: a.krzisnik@hormann.si
Iztok Planinc vodja prodaje
m: 041 416 103
e: i.planinc@hormann.si